Pomoc drogowa Rzeszów
  • Pomoc drogowa Rzeszów

Pomoc Drogowa Rzeszów

Firma Autostar Pomoc Drogowa świadczy profesjonalne usługi holowania. Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów każda minuta w momencie awarii pojazdu, dlatego zawsze jak najszybciej docieramy we wskazane miejsce.
 
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i pojazdami, dzięki którym Twój samochód bezpiecznie i sprawnie przewieziony zostanie w docelowe miejsce. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów siedem dni w tygodniu. Awaria może przytrafić się w każdej chwili. Nigdy nie wiadomo kiedy samochód odmówi nam posłuszeństwa. Właśnie dlatego czekamy 24 godziny na dobę na zgłoszenia. Wystarczy telefon, by nasza doświadczona ekipa znalazła się w krótkim czasie na miejscu zdarzenia. Wiemy, że czas jest tutaj bardzo ważny. Reagujemy natychmiast i od razu zabieramy się do pracy.

Działamy w szczególności na terenie Rzeszowa i okolic, nasze usługi świadczymy jednak również w innych miejscowościach na terenie całego kraju. Niezależnie od tego z jakiego miejsca zgłoszone będzie wezwanie, nasza ekipa dojedzie w miejsce awarii lub wypadku w krótkim czasie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym Klientom nie tylko zależy na fachowych usługach, ale też ich niskich kosztach, które nie doprowadzą do wydania ogromnych sum, na które nawet nie byli przygotowani. Awarie pojazdów mogą zdarzyć się bowiem wszędzie i w każdej chwili, nie zawsze kiedy będziecie przygotowani na spore wydatki związane z holowaniem samochodu.

Specjalizujemy się nie tylko w holowaniu pojazdów. Wielu osobom firmy działające w tej branży kojarzą się tylko z holowaniem samochodu na lawecie. My jednak nie siedzimy bezczynnie. Obojętnie jaka jest przyczyna awarii pojazdu, staramy się w niej pomóc, by jak najszybciej przywrócić sprawność każdego auta. Nie wieziemy go bezmyślnie do warsztatu, ale staramy się rozwiązać zaistniały problem. Wymieniamy i pompujemy koła, dostarczamy paliwo, pomagamy przy uruchomieniu silnika czy też ładowaniu akumulatora. Z pozoru skomplikowana dla Klienta awaria może okazać się błahostką, z którą sami sobie poradzimy. Wówczas holowanie jest niepotrzebne. Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze wydane zarówno za holowanie, jak i diagnostykę w warsztacie samochodowym.


Autostar Pomoc Drogowa to Twój najlepszy pomocnik na drodze. Udzielamy wsparcia w każdej sytuacji. Można się nas poradzić przez telefon, jak i zamówić fachowców na miejsce zdarzenia. Działamy na terenie całego Podkarpacia w zakresie holowania samochodów osobowych, jak i dostawczych. Dysponujemy tylko profesjonalnym sprzętem i zatrudniamy pomocne osoby o sporym doświadczeniu. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zostaną wykonane szybko, rzetelnie i w rozsądnej cenie.

 

Holowanie Rzeszów 24/7!

Wykonujemy wiele usług z zakresu pomocy drogowej. Specjalizujemy się szczególnie w:
- holowaniu pojazdów osobowych,
- wymianie kół i ich pompowaniu,
- dostarczaniu paliwa w określone miejsce (benzyna, ropa),
- rozruchu silnika, ładowaniu akumulatorów i innych usługach związanych z niską temperaturą,
- wyciąganiu samochodów z rowów, zasp, błota,
- naprawie różnego typu usterek na trasie.

Masz jakieś pytania, wątpliwości albo szukasz pomocy na drodze? Zadzwoń! Czekamy na Twój telefon, by jak najszybciej móc udzielić Ci pomocy.

Polecamy usługi:

kredyt dla firm Podkarpacie
modułowe meble kuchenne
schody