Holowanie Pojazdów Rzeszów
  • Holowanie Pojazdów Rzeszów

Holowanie Pojazdów Rzeszów

Firma Autostar Pomoc Drogowa świadczy usługi na terenie całego kraju. Działamy szybko i skutecznie przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Oferowane przez nas usługi wykonujemy odpowiedzialnie i nasi Klienci nie muszą się martwić o bezpieczeństwo holowanego auta i powierzonego mienia.

Zawsze dbamy o przewożony pojazd, by nie wyrządzić żadnych dodatkowych szkód podczas transportu, nawet jeśli trwałby on bardzo długo.

Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczymy pomoc drogową i autoholowanie pojazdów na terenie miasta Rzeszowa oraz w całym kraju. Nigdy nie wiadomo kiedy przydarzy się awaria na trasie. Właśnie dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można uzyskać od nas poradę przez telefon, jak i po prostu wezwać nas na miejsce. Staramy się jak najszybciej na nie dotrzeć, by nie marnować Państwa cennego czasu. Awaria samochodu mogła bowiem przydarzyć się podczas drogi do pracy albo wyjazdu na urlop. Czas Państwa goni, a czekanie na pomoc buduje nerwową sytuację. My nie dopuszczamy do takiej sytuacji. Działamy szybko i niezawodnie.

 

Nie ważne w jakim miejscu Państwa auto uległo uszkodzeniu, dojeżdżamy na wszędzie w bardzo krótkim czasie. Ceny za wykonane usługi są u nas konkurencyjne, ponieważ nie chcemy naciągać Państwa na koszty. Nie pracujemy jak niektóre firmy niedokładnie i drogo. Zależy nam na Państwa zaufaniu, ponieważ dzięki niemu możemy prowadzić nawet długofalową współpracę. Wielu naszych Klientów wraca do nas po pomoc w razie jakichkolwiek awarii pojazdów. Wiedzą, że mogą na nas liczyć i chętnie polecają nad znajomym czy członkom rodziny.

 

Autostar Pomoc Drogowa to firma z dużym doświadczeniem. Oszacujemy na miejscu co stało się z pojazdem. Jeśli jesteśmy w stanie sami go naprawić – zrobimy to. Jeśli jednak awaria jest zbyt poważna, zholujemy pojazd do mechanika.

 

W zakresie naszych usług znajdą Państwo nie tylko holowanie, ale także podstawowe usługi serwisowe. Zajmiemy się zmianą koła, dowieziemy na miejsce paliwo, uruchomimy silnik. Nasi fachowcy odpowiedzą na Państwa pytania i zalecą kolejne działania związane z przywróceniem sprawności pojazdu. Diagnozujemy, naprawiamy oraz doradzamy. Wybierając nasze usługi mogą być Państwo pewni wyboru kompleksowej oferty.

 

Docieramy w każde miejsce, na drogę krajową, wojewódzką czy autostradę. Wszędzie tam, gdzie wezwą nas Państwo na pomoc. Bez względu na dzień tygodnia lub godzinę. Holujemy samochody powypadkowe, jak i te, które po prostu odmówiły bezpieczeństwa na trasie.

 

Nie warto korzystać z oferty przypadkowych firm. Nie dość, że mogą działać nierzetelnie, to w dodatku często naciągają klientów na wysokie koszty. Najlepiej mieć zawsze pod ręką numer, na który można w każdej chwili zadzwonić.

 

Gwarantujemy, że nasza firma spełni Państwa oczekiwania i zapewni 100% satysfakcję z usług. 

Polecamy usługi:

kredyt dla firm Podkarpacie
modułowe meble kuchenne
schody